Про нашу компанію

Исторія і принципи роботи компанії UKRPROFIT

Компанія UKRPROFIT на електротехнічному ринку України більше 10 років і має лідируючі позиції серед постачальників кабельних термоусаджувальних муфт. Ми підтримуємо прямий зв’язок з виробниками, тому дотримуємося термінів поставок  і контролюємо відповідність технічних характеристик. Вся продукція проходить контроль якості, перш ніж потрапити до наших замовників.

Наша компанія розпочала свою діяльність в 2006 році, як регіональна спеціалізована компанія з продажу кабельних муфт виробництва ТОВ «УКРПРОФІТ». В основі нашої роботи закладено: налагоджена система логістики, постійна наявність товару на складі, професійне обслуговування і гнучка система знижок для постійних клієнтів.

about company

Чому обирають UKRPROFIT

 • Сертифіковані товари

  Контроль якості

  Ми підтримуємо прямий зв'язок з виробниками, тому дотримуємося термінів поставки і контролюємо відповідність технічних характеристик. Вся продукція сертифікована і відповідає необхідним електротехнічним нормам - можете бути впевнені в якості та надійності продукції.

 • Кваліфіковані консультації

  Технічні консультації

  Компетентні менеджери з продажу завжди готові створити клієнту комфортні умови співпраці, починаючи від першого дзвінка і закінчуючи доставкою, а також надати підтримку в процесі експлуатації нашого продукту. Менеджери безкоштовно проконсультують Вас по продукції, і Ви без зусиль оберете потрібний товар з урахуванням всіх технологічних нюансів.

 • Швидка доставка

  Дотримання термінів поставок

  Ми прагнемо оперативно доставляти товар кожному замовнику. Для цього компанія побудувала ефективну систему логістики і при наявності товару на складі ви можете отримати його відразу після оплати. Наші складські приміщення великі: і Ваш товар на складі, залишається зробити замовлення!

 • Індивідуальні знижки

  Доступность якості

  Ми цінуємо кожного клієнта! Націлені на створення взаємовигідного співробітництва з нашими партнерами. Компанія UKRPROFIT тримає баланс між ціною, якістю та термінами. Даємо індивідуальні знижки за суму покупки або обсяг за асортиментом. Оптимальна вартість на товари від виробника - економте грамотно!

Надсилайте нам запити на консультацію.

Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і допоможуть з вибором продукції з урахуванням особливостей вашого проекту.
Напишите нам

 
×
Напишіть нам

 
×