СТАРА пробна сторінка КАТЕГОРІЇ ПРОДУКЦІЯ

Продукція

Компанія ТОВ “УКРЕНЕРГОТРАНС” виробляє кабельні муфти ТМ UKRPROFIT. Висока якість в поєднанні конкурентною ціною. Преобретая муфти ТМ UKRPROFIT у компанії ТОВ “УКРЕНЕРГОТРАНС” ви отримуєте 100% оригінальна якісний виріб вітчизняного виробника із заводською гарантією 4,5 року.

UKRPROFIT

ТОВ “УКРЕНЕРГОТРАНС” розробляє і виробляє широкий спектр термоусаджуваних виробів, основу яких складають кабельні муфти для з’єднання і окінцювання електричних кабелів напругою від 1 кВ до 35кВ і перетином від 1,5 мм 2 до 800 мм 2. Крім цього випускаються вироби для гідроізоляції трубопроводів, анодних заземлень, різні термонасадкові трубки, стрічки, заглушки, перехідники.

ТОВ “УКРЕНЕРГОТРАНС” є розробником і постачальником кабельних муфт з термоусаджуваних матеріалів. Даною тематикою фірма займається вже понад 10 років.

Всі муфти пройшли ресурсні випробування в Системі УкрСЕПРО, а також є рекомендація до їх застосування від багатьох енергопостачальних і енергогенеруючих Компаній.

ТОВ “УКРЕНЕРГОТРАНС” розробило і виробляє весь спектр кабельних муфт напругою до 35кВ, в тому числі і для одножильних кабелів із зшитого поліетилену. Вироби з маркою UKRPROFIT перевірені роками експлуатації і отримали широке визнання в Україні, Прибалтиці. Споживачами наших виробів є енергетичні служби підприємств, електромонтажні організації, електричні мережі, дистанції електропостачання залізниць, підприємства авіаційної, електротехнічної та атомної промисловості, монтажні організації.

Надсилайте нам запити на консультацію.

Наші менеджери дадуть відповідь на ваші питання і допоможуть з вибором продукції з урахуванням особливостей вашого проекту.
Напишите нам

 
    ×
    Напишіть нам

     
      ×