Аксесуари для смарт-кабелів

Аксесуари для смарт-кабелів

Компанія “REPL” презентує дані вироби під слоганом “Зробіть свою мережу розумною!”. Дійсно, аксесуари для смарт-кабелів підвищують “інтелектуальність” енергетичних комунікацій завдяки новій концепції “SmartGrid”. Вона набирає популярність, оскільки до експлуатації силових мереж в наш час висуваються нові вимоги. Зокрема, до таких параметрів належить розширення відновлюваної розподіленої генерації і формування двонаправленого потоку.

Комунікації потребують сучасного моніторингу та більш ретельного контролю робочих параметрів. В даному випадку фундаментальним аспектом є необхідність отримання точної інформації за станом ключових вузлів силової мережі. Компанія “REPL” є лідером в цьому напрямку. Під цим брендом виробляються якісні аксесуари для смарт-кабелів, купити які ви можете в інтернет-магазині “UKRPROFIT” за вигідною ціною.

Перевага виробів полягає в сумісності з конструктивним виконанням проводів як старого, так і нового зразку. Технологія “SmartGrid” дозволяє виявити несправності в системі, виміряти напругу, струм та інші параметри, які потім використовуються для моніторингу стану силових мереж. В результаті це забезпечує повноцінний контроль за функціонуванням комунікацій і станом кабелів, що входять до їх складу.

Розробки компанії “REPL”:

 1. Smart Termination – сполучна муфта для проводів із середньою напругою. Виробляється в конструктивному виконанні, у відповідності до експлуатації вузлів розподільчих пристроїв, ізольованих від повітря і газу. Виріб включає інтегровані датчики струму і напруги, які можна легко модернізувати під характеристики існуючих силових мереж. Завдяки цьому аксесуари для смарт-кабелів в будь-яких умовах експлуатації гарантують можливість точного вимірювання, контролю та захисту. Отримана інформація застосовується для білінгу, моніторингу якості зв’язку та відстеження фізичного стану проводів.
 2. Smart Fault Passage Indicator (SFPI) – пристрій, який інтегрується в шафи живлення низької напруги. Завдання вироби полягає в виявленні струмів великої величини, з’явиться які можуть в результаті помилок системи або короткого замикання. Характерна риса і перевага даного вироби – спеціальний блок електронного інтерфейсу. Він увібрав у себе технологію бездротового зв’язку з малим радіусом дії. Завдяки цій опції зчитувати інформацію про стан силової мережі можна за допомогою спеціального додатку, що встановлюється на смартфон. Відкривати шафу тепер не обов’язково.

Алгоритм роботи простий – додаток записує ідентифікатор пристрою (ID) і зчитує інформацію, яка містить історію перевантаження по струму і відомості про наявність помилок, які пройшли через цю частину мережі. Таким чином, несправність швидше виявляється та ізолюється, що позитивно впливає на експлуатацію комунікацій.

  Залишити відгук

  Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована.*

  Напишите нам

   
  ×
  Напишіть нам

   
  ×